Inne akcesoria dachowe

KOMINKI WENTYLACYJNE
ocieplone i nieocieplone

KOMINEK WENTYLACYJNY do blachy T-18 125 mm do blachy trapezowej ...

Kominek wentylacyjny ma za zadanie odprowadzić parę wodną z pomieszczenia na zewnątrz. Dachowy kominek wentylacyjny musi być odpowiednio zamontowany. Skręca się go z płytą podstawową, dopasowaną do danego pokrycia dachowego. Tak zmontowany zestaw należy solidnie połączyć z przewodem wentylacyjnym dochodzącym do dachu.

TAŚMY KALENICOWE

TAŚMA KALENICOWA 300MM CEGLASTA 6332929154 - Allegro.pl
Taśmy kalenicowe przeznaczone są do izolowania trudno dostępnych fragmentów konstrukcji dachowej, takich jak kalenice i naroża. Ustawione rzędowo otwory wentylacyjne w taśmie gwarantują długotrwałą kontrolowaną wentylację, zapewniają cyrkulację powietrza, a przede wszystkim osuszanie więźby dachowej wokół kalenicy.
Taśmy kalenicowe produkowane są również na folii miedzianej.

 KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE
Kołnierze uszczelniające EPDM - Akcesoria dachowe - Pruszyński

Kołnierze uszczelniające KV są wykonane z elastomeru EPDM z zatopioną na brzegu taśmą z elastycznego stopu aluminium. Bardzo giętka podstawa dostosowuje się do każdego pokrycia dachowego tworząc trwałe i skuteczne połączenie. Ułatwiają prace przy obróbce przejść dachowych rurowych takich jak rury antenowe, kominki czy kominy wentylacyjne.

Dostępne średnicefi
KV306-100
KV4075-155
KV50102-178
KV60125-230
KV70150-280

ZSZYWKI TAPICERSKIE STANLEY

Zszywki stalowe 10mm kpl. 1000szt. Stanley TRA 206T Świat Narzędzi

Stanley jest niekwestionowanym liderem branży narzedziowej

 TAŚMY DEKARSKIE TYTAN

Samoprzylepna bitumiczna taśma izolacyjna ze wzmocnioną aluminiową warstwą ochronną przeznaczona do szybkich uszczelnień wodochronnych w pracach dekarskich i ogólnobudowlanych. Posiada doskonałą przyczepność do powierzchni bitumicznych, dachówek, gontów, metalu, tworzyw sztucznych, kamienia, cegły, betonu.

rzut

SILIKONY DEKARSKIE SOUDAL

Plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie emulsji akrylowych, zawierający rozpuszczalnik. Jest klarowny i całkowicie przezroczysty. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni stosowanych w budownictwie, np. papy, asfaltu, betonu, ceramiki, metalu, szkła, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych. Może być używany na wilgotnych powierzchniach, a nawet pod wodą. Po utwardzeniu daje się malować. Nie stosować do polistyrenu.

Zastosowanie:

  • uszczelnianie kołnierzy okien dachowych, kominów i innych obróbek dekarskich
  • uszczelnianie połączeń blachy falistej i trapezowej
  • naprawa przecieków w dachach i rynnach
  • doskonały do błyskawicznych napraw nawet w czasie ulewnego deszczu
  • spoinowanie fug o ruchomości maksymalnie do 10 %
  • doskonale klei papę na zimno

rzut

WKRĘTY FARMERSKIE I GWOŹDZIE OBRÓBKOWE GUNNEBO

FIRMA GUNNEBO oferuje najwyższej jakości zamocowania budowlane i usługi z nimi związane.
Tradycyjnie do ich produkcji używane są wyłacznie wyselekcjonowane surowce spełniajace rygorystyczne normy skandynawskie. Proces produkcyjny wykorzystujący najnowocześniejsze technologie i urządzenia odbywa się według ściśle przestrzeganych norm jakościowych i procedur.

rzut