Okna dachowe/schody strych

OKNA DACHOWE / SCHODY STRYCHOWE

Schody strychowe - szeroka oferta schodów strychowych - FAKRO

Znalezione obrazy dla zapytania: fakro kołnierze

Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

Rodzaje okien dachowych

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

Coraz częściej standardowe okna obrotowe wypierane są przez inne, nowocześniejsze konstrukcje okien dachowych. Uznanie w oczach klientów zdobywają okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ zapewniają zdecydowanie wyższą funkcjonalność.

Wybierając okna dachowe musimy wziąć pod uwagę funkcjonalność, energooszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Te aspekty chociaż nieuświadamiane są bardzo ważne dla mieszkańców. Każdy chce czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu. Nowoczesne okna dachowe FAKRO zapewniają ten spokój.

Okna dachowe - Fakro Wrocław

 

Przykładowe schody strychowe FAKRO

 

 

Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. Dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością

Znalezione obrazy dla zapytania roto okna dachowe

Okno fasadowe Designo R1

Wyłaz Lucarno R2

Okno wyłazowe Designo R3

Okno wyłazowe Designo R8

System oodymiający Designo R5

Okpol to wiodący producent okien połaciowych na polskim rynku.. Okpol produkuje zarówno okna do poddaszy jak i włazy dachowe, schody strychowe, okna kolankowe oraz wszelkie maści rolety i markizy. Dostępne są okna do pomieszczeń „mokrych” z PCV jak i tradycyjne drewniane.