O firmie

Profesjonalny dealer budowlany

Firma Wagra powstała w 1990 roku. W pierwszych latach zajmowała się głównie handlem detalicznym artykułów spożywczo-przemysłowych w jednej placówce rozszerzając cyklicznie asortyment i zakres działania. W 1993 roku dodając kolejną placówkę handlową i Bar gastronomiczny. Od 1994r. wprowadzono kolejny punkt z branżą AGD i RTV oraz sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, cementu itp. W 1997 nastąpił diametralny przełom, zlikwidowany został bar, sklep spożywczy a rozszerzono działalność o usługi kredytowe, sprzedaż kas fiskalnych, komputerów oraz materiały budowlane. Głównym działaniem w pierwszych latach było promowanie nie znanego u nas dotychczas wysoko-energetycznego systemu budowlanego STYRODOM. Kolejne lata to ciągłe poszerzanie asortymentu i włączenie własnych ekip wykonawczych. Po 2 – tysięcznym roku mocno zaczęliśmy budować swój kierunek,  w zakresie pokryć dachowych, elewacji i dociepleń budynków. Od kilku ostatnich lat zajmujemy się kompleksową usługą budowlaną oraz zaopatrzeniem w potrzebne materiały. Budujemy budynki od podstaw, remontujemy i modyfikujemy. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży, długoletnie negocjacje, oferujemy swoim klientom towar najwyższej jakości za najniższą cenę. Jesteśmy przedstawicielem wielu znanych i markowych producentów. Dbamy również o ekologię kraju. Od 2007 roku zajmujemy się profesjonalnym demontażem i utylizacją azbestu. Posiadamy własny transport i specjalistyczny sprzęt. Działamy na terenie Województwa Lubelskiego i nie tylko. Naszym celem jest w całości zadowolenie klienta i budowanie własnego wizerunku. Zapraszamy do współpracy.

Nasze przedstawicielstwa

Nowax – Zakład Produkcji Blachodachówek i Trapezów

Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najbardziej renomowanych dostawców blach powlekanych dla naszej produkcji są to m.in. Huty: MARCEGAGLIA, ARCELORMITTAL, SSAB, TATA STEEL, co gwarantuje nam, że produkt finalny jest najwyższej jakości.

BudMat – Jesteśmy wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Wokół dachów toczy się całe nasze życie. Lubimy sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a nasz cel na najbliższe lata to „REWOLUCJA NA DACHU”

Blachotrapez – produkujemy i sprzedajemy pokrycia dachowe i elewacyjne oraz pokrewne dodatki w tym akcesoria dachowe, obróbki blacharskie, systemy rynnowe.

Łączymy doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki którym możemy wyznaczać nowe standardy w branży. Jednak podstawową wartością, niezmienną od lat, jest dla nas zaufanie naszych klientów.

LIMBLACH – Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych i tanich pokryć dachowych. Cechuje ją jakość, elastyczność oraz profesjonalizm.

DACHPOL – producent blachodachówek i blach trapezowych. Firma rozpoczęła działalność, aby wypełnić rosnące zapotrzebowanie na usługi dekarskie na najwyższym poziomie.

Firma FAKRO jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie.  Jej celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów. FAKRO to również znaczący światowy producent składanych schodów strychowych, oferujący całą paletę produktów do wszystkich możliwych zastosowań.

Zakład Materiałów Budowlanych Wasik to firma rodzinna. Podstawą działalności Zakładu jest produkcja materiałów prefabrykowanych, takich jak : stropy teriva, nadproża typ L19, beton, elementy murowe – bloczki fundamentowe; pustaki betonowe, ścienne; pustaki wentylacyjne; pustaki szalunkowe oraz płyty do utwardzania placów. Oferta Firmy jest różnorodna. Wszystkie wyroby posiadają niezbędne badania i ce rtyfikaty opracowywane i wystawiane zgodnie z obowiązującymi normami

Główny profil działalności firmy tprodukcja cegieł klinkierowych i elewacyjnych. Dzięki wieloletniej tradycji cegielni na polskim rynku, a także dostępowi do najnowszych światowych technologii, produkty firmy CRH KLINKIER charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym stylem.

Styrobud – producent : beton towarowy, pustaki fundamentowe, bloczki betonowe, ogrodzenia betonowe, tralki, kolumny betonowe z głowicami, galanteria ogrodowa, grille, fontanny, wazony, figury betonowe.

Majsterpol – czołowy producent chemii budowlanej w zakresie termoizolacji budynków. Firme cechuje szeroka gama oraz wysoka jakość produktów, w szczególności :  tynki akrylowe, silikatowe, mineralne, mozaikowe, farby, grunty, kleje, gipsy, zaprawy itp.

Roto w Polsce

Roto w Polsce reprezentują dzisiaj 3 spółki, zajmujące się

Przedstawicielstwo Grupy Roto w Polsce powstało w 1991 roku, jako jeden z pierwszych światowych koncernów na ówczesnym wolnym rynku w tej części Europy.

Spółka handlowa Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., ze 100% udziałem kapitału Roto Frank AG, utworzona została w roku 1995 i zajmuje się dystrybucją na terenie Polski produktów z oferty Roto Frank AG: okuć budowlanych, okien dachowych i schodów składanych.

Boram – producent drzwi i okien PCV   w technologii austriackiej firmy Greiner. Charakteryzuje je wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna wyraźnie obniżająca koszty energii oraz zapewniająca najwyższy komfort mieszkania. Okna specjal są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią estetyczne wykonanie a jednocześnie dbają o najwyższe parametry techniczne.

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja wyrobów betonowych i betonowo-keramzytowych. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje pustaki konstrukcyjne, elewacyjne, kostkę brukową, elementy drogowe, pustaki keramzytowe i systemy kominowe. Wyroby produkowane w Fabryce Elementów Budowlanych CJ Blok® sprzedawane są w pełnej gamie kolorów oraz różnych rozmiarach. Gwarancją jakości produktów CJ Blok® jest przyznany w 2007 roku certyfikat ISO 9001.

Głównym profilem działalności  firmy jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych. Między innymi orynnowanie PCV, panel saidingowy oraz rury kanalizacyjne. Posiadają dużą game kolorów, od jednobarwnych po drewnopodobnych.