Podbitki dachowe

Podsufitka PVC BUDMAT wykonana z nieplastyfikowanego PVC, lekka, estetyczna i trwała zabudowa okapów dachowych. Jest kompletnym rozwiązaniem składającym się z: panelu pełnego i perforowanego, listwy J, listwy H oraz narożnika wewnętrznego i zewnętrznego.
Występuje w kolorystyce wzorowanej na odcieniach naturalnego drewna (dąb, orzech) bądź kolorystyce, którą dopasowuje się do systemu rynnowego.
Szerokość efektywna panelu: 306 mm
Wysokość: 12,2 mm
Długość arkusza: 3 m
Powierzchnia panelu: 0,918 m2

 

 

Podbika dachowa PCV oraz podbitka dachowa z blachy | HANEX Konin

Charakterystyka techniczna:

Karolina to kompletny system odprowadzania wody deszczowej. Zapewnia jej właściwy i całkowity odbiór. Doskonale zaprojektowany półokrągły profil rynny, elementy łączące kształtki, starannie dobrane akcesoria umożliwiają łatwy montaż rynny bez stosowania innych dodatkowych materiałów np. kleju. System rynnowy Karolina produkowany jest o przekroju półokrągłym z klasycznym wywinięciem na zewnątrz od strony frontowej oraz do środka od ściany budynku. Uzupełnieniem systemu rynnowego jest podsufitka zewnętrzna (podbitka dachowa) do wykończenia spodniej połaci okapu dachu.

System jest produkowany z PVC-U z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego. Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wytwarzane metodą wtrysku. Nowoczesny park maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykończone powierzchnie podzespołów formujących gwarantują produkcję systemu rynnowego na bardzo wysoki poziomie.


Przeznaczenie:

Klasyczna konstrukcja rynny i zespołu kształtek oraz jakość wykonania produktów pozwalają na szerokie zastosowanie naszego systemu. System rynnowy Karolina jest przeznaczony do montazu na budynkach o różnym przeznaczeniu i architekturze.

  • Domy jedno- i wielorodzinne, bloki mieszkalne.
  • Biura, szpitale, laboratoria, hotele.
  • Pawilony handlowe, garaże, altany,
  • Budynki przemysłowe, gospodarcze, fabryki, hale.Obraz

 

Podsufitka produkowana przez ASKO występuje w kolorach jednolitych oraz w wersjach imitujących kolor i fakturę drewna. Wszystkie wzory występują również w wersji wentylowanej. Surowce użyte w procesie produkcji pochodzą od sprawdzonych dostawców z kraju i zagranicy. Dzięki temu materiał ten jest trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Nasza podsufitka jest łatwa i szybka w montażu oraz nie wymaga ona konserwacji.

ZASTOSOWANIE PANELI                                                          

  • podsufitka
  • podbitka
  • elewacja zewnętrzna
  • wykończenie ścian
  • wykończenie sufitów